Kacper Gomólski przechodzi do Dackarny Malilla

Zrzut ekranu 2015-10-28 o 21.15.28

W sezonie 2016 zawodnik naszej agencji – Kacper Gomólski, będzie zdobywał punkty w rozgrywkach szwedzkiej ligi Elitserien dla klubu Dackarna Malilla.

 

GinGer‚ ma za sobą debiutancki sezon na torach Elitserien, gdzie w roku 2015 reprezentował beniaminka – Lejonen Gislaved. Mimo przeciętnych wyników, nasz zawodnik pasował ze swoją średnią do drużyny z Malilli oraz został dobrze zapamiętany z ambitnej walki podczas kolejki ligowej w Malilli w sezonie 2015, gdzie jako jeden z nielicznych stawiał opór gospodarzom.

 

Cieszę się, że dalej będę mógł jeździć w Szwecji i podnosić swoje umiejętności. Sezon 2015 nie był w moim wykonaniu idealny, dlatego też fakt, że było zainteresowanie co do mojej osoby pod kątem sezonu 2016 odbieram jako duże wyróżnienie i zaufanie. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla mnie o wiele lepszy i będę punktował lepiej we wszystkich ligach, w których będę miał możliwość startować.

Razem z Kacprem do drużyny dołączył Mistrz Polski – Maciej Janowski, który dzięki pomocy naszej agencji, związał się kontraktem z klubem z Malilli.